Microsoft Windows Server

Microsoft Windows Server

Windows Server je moderný operačný systém pre vašu firmu. Pomáha vám modernizovať vašu infraštruktúru a vytvára miesto pre vaše aplikácie, zároveň prináša nové prvky zabezpečenia.

Kontaktujte nás a zistite ako využiť Microsoft Windows Server naplno

Microsoft Windows Server

Aké výhody vám prináša?

Pokročilý serverový operačný systém, ktorý poskytuje mnoho príležitostí vylepšiť vašu sieť. Bezpečné úložisko súborov, ale aj priestor pre vaše aplikácie. Zároveň umožňuje manažovať užívateľské prístupy ale vytvoriť vzdialené pracovisko.

Umiestniť server lokálne alebo v cloude? Aké prostriedky a nastavenia sú optimálne? Zistite čo je najvhodnejšie pre vás.

Najpoužívanejšie funkcie

Bezpečný a rýchly server ktorý Vám umožní prevádzkovať vaše firemné aplikácie a webové služby.
Centralizovaný bod pre vaše dáta a dokumenty vám umožní pracovať tímovo a bezpečne.
Služba Active directory Vám umožní centralizovať správu počítačov a užívateľov vo vašej sieti ale aj nastavenie firemnej politiky a distribúciu aktualizácií.
Služby vzdialenej plochy Vám poskytnú bezpečný a stabilný prístup pre prácu z domu ako aj pre užívateľov na pracovnej ceste.

HYPER-V umožňuje vám vytvorenie viacerých virtuálnych serverov. Pomocou tejto funkcie môžete ušetriť peniaze za drahý hardvér a zjednodušiť jeho budúcu migráciu.

Microsoft windows server

Čo pre vás vieme urobiť?

Pomôžeme vám s kompletnou implementáciu, pripraviť, nainštalovať a nakonfigurovať systém Microsoft Windows Server podľa vašich potrieb. Zabezpečíme plynulý chod a správu vášho servera.

Zistite viac čo obsahuje správa serverov

Realizácia

Navrhneme a nastavíme prostredie podľa vašich potrieb

Správa

Správou serverov našou spoločnosťou a ich pravidelnou kontrolou predídete problémom.

Bezpečnosť

Pravidelné aktualizácie, testovanie a záplaty pre váš server

Zálohovanie

Zabezpečíme komplexné zálohovanie dát